فروش اینترنتی کارت‌های شبکه هوشمند مخابرات (IN)

کارت هوشمند تلفن ثابت ، توسط فروشگاه اینترنتی من کارت ، در دو نوع کارت تلفن هوشمند شهر مشهد و کارت تلفن هوشمند شهر تهران عرضه میشود .

این نوع کارت قابل استفاده در هر نوع دستگاه تلفن (مرتبط با شهر مربوطه ، مثلا کارت هوشمند شهر مشهد برای شهر مشهد است )  که با سیستم TONE کار می کند مانند تلفن همگانی کارتی یا تلفن ثابت شهری است و از آن می توان برای تماس به مقاصد شهری ، بین شهری و تلفن همراه استفاده کرد.

 روش کار کردن با این کارت ها هم بسیار ساده است. این سامانه دارای ۳ بخش سریال کارت (S/N) شماره کارت (ID) و رمز عبور (Pass) است. سریال کارت یک عدد ۱۱ رقمی است که برای مشترک حاوی اطلاعات خاصی نیست و تنها برای شرکت مخابرات استان مربوطه  برای جوابگویی به مشکلات مشترک اهمیت دارد.

 شماره کارت یک عدد هشت رقمی است و رمز عبور یک عدد ۴ رقمی.

برای استفاده از کارت لازم نیست آن را داخل دستگاه تلفن بگذارید، کافی است به این ترتیب عمل کنید:

 ۱- عدد ۹۰۰۲۱۱ برای تهران و ۹۰۰۵۱۱ را برای مشهد ، شماره گیری کنید.

۲- شماره کارت خود را وارد کرده و علامت # را فشار دهید .

۳- رمز عبور خود را وارده کرده و علامت # را فشار دهید .

۴- شماره مورد نظر خود را گرفته و علامت # را بفشارید . مکالمه خود را انجام دهید.

از کجا تهیه کنیم؟

 اگر فکر می کنید ممکن است روزی به هر دلیل چنین کارتی به کارتان بیاید، برای تهیه آن کافی است به “فروشگاه اینترنتی من کارت “ به آدرس www.mankart.com مراجعه کنید.  بلافاصله پس از پرداخت رمز کارت و شماره کارت و سایر مشخصات لازم برای استفاده از کارت به شما نمایش داده شده و بعلاوه برای شما پیامک میشود.

 با استفاده از این کارت شما می توانید در هر مکان از اعتبار شماره کارت (ID) خود برای مکالمه با هر تلفن استفاده کنید، از تخفیف ۲۰ درصدی نسبت به اعتبار مورد استفاده برخوردار شوید و همچنین کنترل هزینه مکالمه تلفن خود را داشته باشید.

 کارت های هوشمند در دو مبلغ ۲۰، ۵۰  هزار ریال اعتبار دارند . که با قیمتهای ۱۶۰۰ و ۴۰۰۰ تومان به صورت آنلاین توسط فروشگاه اینترنتی من کارت به فروش می رسند .

کارت تلفن هوشمند

کارت هوشمند

 

هم اکنون برای خرید کارت هوشمند ، اینجا کلیک کنید : فروشگاه اینترنتی کارت شارژ من کارت

نظرات بسته شده است.